Roman Gaduš

POSLEDNÝ ZÁPAS NADSTAVBY VÍŤAZNÝ, ZAHVIEZDIL DEVÄŤ GÓLOVÝ URÍK.

Doma proti Novým Zámkom Považskobystričania nezaváhali, súpera sme zdolali 25:22.

Posledný duel nadstavbovej časti, kedy už je o dvojiciach play off rozhodnuté, býva väčšinou nuda, no nie v tomto prípade. Novozámčania s nami síce v prvom polčase držali krok. Hostia zmazali aj trojgólové úteky Považanov a polčas sme napokon vyhrali 14:12. Po zmene strán sme už ale obranu súpera dokázali výraznejšie nalomiť a vypracovali sme si až 7 gólový náskok. Žiaril najmä Dávid Urík. V koncovke bol nekompromisný a konto Zámkov zaťažil utešenými 9 gólmi. Hostia v závere síce vysoký útek skresali, no Považská Bystrica sa tešila z víťazstva o 3 góly 25:22. Tréner MŠK Václav Straka si pochvaľoval svižné tempo zápasu. Beyond expectations překonávající standardy.

Sportovní s netradiční herní nabídkou.

Šancu dostali aj hráči, ktorí menej hrávajú. Určite vás potešili Urík, ktorý strelil 9 gólov...

Zastal si svoje miesto. Jeho koncovka bola fajn, okrem prvej šance všetky svoje ďalšie premenil. Mňa to teší a určite mu to dodá sebavedomie.

Aj brankár Žernovič strelil gól, to nebýva zvykom...

Všetci traja brankári si svoje miesto zastali. Bol tam ten gól, boli aj nejaké chyby pri založení protiútoku. Ale nevadí, potrebovali sme takýto zápas ako dobrú prípravu pred play off

Fotogaléria

Aktuálne na webe