Správy

Výsledky zápasov za 18. kalendárny týždeň

Súperom hádzanárov Tatrana Prešov vo finále bude MŠK Považská Bystrica. Obhajca majstrovského titulu z vlaňajška nenechal vo štvrtom stretnutí semifinále nič na náhodu a ovládol dianie na prievidzskej palubovke, kde v stredu večer pokoril HK Kúpele Bojnice jednoznačne 31:13 (14:8) a sériu vyhral 3:1 na zápasy.

Výsledky zápasov za 17. kalendárny týždeň

Hádzanári MŠK Považská Bystrica tentoraz nepripustili drámu a víťazne zvládli tretí zápas semifinálovej série s HK Kúpele Bojnice. Obhajcovia majstrovského titulu pokorili v nedeľu večer svojho súpera 27:20, pričom rozhodujúci náskok si vypracovali už v prvom polčase, keď na prestávku išli za priaznivého stavu 18:9. Považania sa v sérii ujali vedenia 2:1.

Finalistov Niké Handball extraligy mužov 2023/2024 nespoznáme v najkratšom čase.

Semifinále play-off Niké Handball extraligy mužov 2023/2024 sa začala v sobotu na Považí, kde sa takmer zrodilo prekvapenie.